تماس با ما

تماس با شخص : Robin

شماره تلفن : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

ThoYu پالت پوست آفتابگردان را با دستگاه پالت فشرده با موفقیت آزمایش کرده است

August 19, 2020

آخرین اخبار شرکت ThoYu پالت پوست آفتابگردان را با دستگاه پالت فشرده با موفقیت آزمایش کرده است

ThoYu هفته گذشته پالت پوست آفتابگردان را با دستگاه پالت فشرده آزمایش کرده است.جزئیات زیر

 

مواد خام: بدنه آفتابگردان

آخرین اخبار شرکت ThoYu پالت پوست آفتابگردان را با دستگاه پالت فشرده با موفقیت آزمایش کرده است  0

وزن بدنه های آفتابگردان: 17 کیلوگرم

وزن پالت فشرده تمام شده: 19 کیلوگرم

خشک نشدن

sunflower hulls pallet

این پروژه آزمایشی پالت پوسته آفتابگردان مورد نیاز مشتریان اوکراینی ما است.و شرکت آنها در حال تولید روغن آفتابگردان است ، بنابراین آنها پوسته آفتابگردان زیادی دارند.

بخش ThoYu R&D در حال آزمایش و به روزرسانی دستگاه پالت چوبی فشرده شده است.دستگاه پالت چوبی پرس شده نسل جدید عملکرد بهتری دارد.علاوه بر این ، ماشین آلات پالت چوبی پرس قالب دو قالب ما نیز در چین به خوبی کار می کنند.

در همین زمان ، ما همچنین مواد اولیه پالت را به خاک اره ، خاک اره بامبو ، تراش چوب ، حتی محصولات پوسته مانند نی پنبه ، ساقه کنف ، باگاس نیشکر ، پلاستیک و غیره گسترش می دهیم.ما در حال تلاش برای تهیه پالت از مواد اولیه مختلف هستیم.از این رو ، بدنه های آفتابگردان نیز ماده اولیه ایده آل برای پالت هستند.

پالت های پوست آفتابگردان یک جایگزین پایدار برای پالت های چوبی و پلاستیکی موجود است.و همچنین یک پالت فشرده است ، که 100٪ مبتنی بر زیست است.در عین حال ، آنها جایگزین پالت های چوبی می شوند و همچنین از منابع جنگل جهانی محافظت می کنند.بنابراین ، آنها توسعه پایدار جهان را ارتقا می بخشند.پالت های پوست آفتابگردان نه تنها بدنه های آفتابگردان را دور می ریزند ، بلکه به شما کمک می کنند تا مقادیر بیشتری کسب کنید.

sunflower hulls pallets

ویژگی های پالت پوست آفتابگردان

1. محیط زیست دوستانه

ما پالت پوست آفتابگردان تولید کردیم که فقط شامل پوسته های آفتابگردان طبیعی و رزین های مصنوعی است.پالت های پوسته پوسته آفتابگردان بدون میخ فشرده می شوند و دوباره مورد استفاده و بازیافت قرار می گیرند.علاوه بر این ، آنها در هنگام شکسته شدن محیط را مسموم نمی کنند.علاوه بر این ، پالت های شکسته مواد اولیه پالت های جدید نیز هستند.از این رو ، با اقتصاد دایره ای نیز مطابقت دارد.

2. کم هزینه

از قسمت بیرونی به نام ضایعات دانه های آفتابگردان آفتابگردان برای تهیه پالت استفاده می شود که همیشه هدر می رود.بنابراین قیمت ماده اولیه بسیار ارزان است که این امر باعث کاهش سرمایه گذاری نیز می شود.برخی از گیاهان روغن آفتابگردان نیز این مشکل را دارند که چگونه با پوسته آفتابگردان کنار بیاییم.علاوه بر این ، پالت های پوست آفتابگردان نیز محصولات خوبی در صنعت تدارکات و انبار هستند.

3. پالت پوسته نهایی آفتابگردان خوب

رطوبت کم و شدت و سختی ثابت.پالت چوب بدون رطوبت است و در روند تغییر شکل ندارد.و بعد پایدار و بدون اعوجاج و تاب دادن.اندازه با دقت بالا و سبک وزن.این یک دنده تقویت کننده به طور خاص طراحی شده است که شدت و دقت تولید را تضمین می کند.علاوه بر این ، پالت بدنه آفتابگردان با سطح صاف و بدون سوراخ است.

4. آماده صادرات

دستگاه پالت فشرده ، پالت های بدنه آفتابگردان را با فشار بالا و دمای بالا می سازد.بنابراین آنها یک بار پالت تشکیل می دهند.پالت های پوسته نهایی آفتابگردان با ISPM15 مطابقت دارند و آماده صادرات هستند.از این رو ، در زمان مورد نیاز برای فرآیند ترخیص کالا از گمرک صرفه جویی می شود.بخور رایگان و محبوب در حمل و نقل و واردات.

اگر شما علاقه مند به دستگاه پالت فشرده هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید.همچنین ، اگر با پوسته آفتابگردان مشکلی دارید ، لطفا از طریق ایمیل با ما تماس بگیریدsales03@thoyu.com.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup