تماس با ما

تماس با شخص : Robin

شماره تلفن : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل می شود

March 30, 2021

آخرین اخبار شرکت دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل می شود

دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل شد.جزئیات زیر

مشتریان اسپانیایی این دستگاه پالت پلاستیکی ، خط تولید پالت پلاستیکی ، تغذیه و انتقال مواد ، تجهیزات تغذیه اجباری ، اکسترودر پلاستیک ، مخزن کمی و دستگاه خنک کننده را در ژانویه 2020 سفارش دادند. کل خط تولید ناخن پالت چوبی شامل دستگاه پالت پلاستیکی ، تغذیه مواد و دستگاه انتقال ، تجهیزات تغذیه اجباری ، اکسترودر پلاستیک ، مخزن کمی ، و دستگاه خنک کننده و سایر تجهیزات پشتیبانی.

این دومین خط تولید پالت پلاستیکی از ThoYu در اسپانیا است.مشتریان از اسپانیا یک مجموعه دستگاه تغذیه و انتقال مواد ، تجهیزات تغذیه اجباری ، یک مجموعه تجهیزات تغذیه اجباری ، یک مجموعه اکسترودر پلاستیک ، یک مجموعه مخزن کمی ، یک مجموعه دستگاه پالت پلاستیکی ، یک مجموعه دستگاه خنک کننده ، و سایر تجهیزات پشتیبانی

آخرین اخبار شرکت دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل می شود  0

مشخصات دستگاه پالت پلاستیکی

دستگاه پالت پلاستیکی به طور خاص برای تولید پالت پلاستیکی سفارشی شده است.دستگاه پرس پالت پلاستیکی دارای ساختاری 3 پرتو و 4 ستونی با حداکثر فشار 1000 تن ، ارتفاع 5 متر و وزن 20 تن است.زمان نگهداری نیز به ماده اولیه مربوط می شود.زمان نگهداری برای مواد اولیه مختلف متفاوت خواهد بود.فرآیند قالب گیری فشرده سازی می تواند برای تولید پلاستیک های زائد و پلاستیک های جدید اعمال شود.دامنه کاربرد بسیار گسترده است.انواع مختلف پالت را می توان تولید کرد و قالب های مختلف را می توان با تجهیزات مشابه جایگزین کرد.

دستگاه پرس پالت پلاستیکی سروو موتور را تصویب می کند ، بنابراین صدای کار بسیار کم است ، مطبوعات به راحتی کار می کنند و کنترل دقیق تر است.

آخرین اخبار شرکت دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل می شود  1

ویژگی های خط تولید پالت پلاستیکی قالب

1. حفاظت از محیط زیست.

خط تولید پالت قالب پلاستیکی خط ایده آل برای بازیافت ضایعات پلاستیک است.خط تولید در حال تغییر پلاستیک زباله به پالت پلاستیکی جدید است ، بنابراین به محافظت از محیط زیست کمک می کند.

2. هزینه تولید پایین.

قیمت مواد اولیه کمتر از 50٪ است ، بنابراین هزینه تولید نیز کمتر از 50٪ است.علاوه بر این ، فرآیند فن آوری خط ساخت پالت پلاستیکی کار ساده تر و آسان است.

3. پالت پلاستیکی نهایی خوب.

کیفیت پالت های پلاستیکی نهایی به خوبی پالت های سنتی است.در همین حال ، پالت های پلاستیکی نهایی یک طرح یک پارچه هستند که 60٪ نسبت به نمونه های سنتی صرفه جویی در فضا دارند.

آخرین اخبار شرکت دستگاه پالت پلاستیکی از چین به اسپانیا حمل می شود  2

اگر در مورد دستگاه پالت پلاستیکی قالب گیری سوالی دارید ، لطفا از طریق ایمیل با ما در sales03@thoyu.com تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup