تماس با ما

تماس با شخص : Robin

شماره تلفن : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call
خط تولید
  • companyPics.title
  • companyPics.title

کارخانه ThoYu در Wuzhi ، استان هنان ، یک منطقه حمل و نقل مناسب واقع شده است.مساحت آن 7000 متر مربع است و دارای یک خط تولید حرفه ای با تولید سالانه 10 میلیون پالت صنعتی قالب سازی است.و همچنین خطوط تولید دستگاه پالت چوبی ، دستگاه میخ کوبی پالت ، دستگاه بلوک پالت ، دستگاه درجه بندی میوه ، دستگاه حفره میوه و دستگاه سیر و غیره داریم.

اصرار بر نوآوری مستقل منبع تمام نشدنی توسعه پایدار ThoYu است.با 15 سال تجربه غنی در تحقیق و توسعه دستگاه پالت چوب ، ThoYu مایل است مجموعه ای از راه حل های شخصی سازی پالت را برای مشتریان ما ایجاد کند!

Zhengzhou Thoyu Import & Export Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

OEM / ODM

ThoYu بر اساس جذب فن آوری پیشرفته ، به طور مستقل طراحی همه ماشین آلات را ارتقا می دهد.این ویژگی ها به شما در بهبود کارایی ، صرفه جویی در کار ، نصب آسان و نگهداری آسان و سود بیشتر کمک می کند.ما می توانیم تمام نیازهای مشتریان خود از جمله کیفیت ، قیمت ، تحویل توسط فرآیندها و امکانات نوآورانه ، توانایی تولید سریع ، توانایی مونتاژ پیشرفته و خودکار و غیره را برآورده کنیم.

برای بیش از 15 سال ، ThoYu تجهیزات زیادی با کیفیت بالا برای پالت چوب ، میوه ، سیر و سایر صنایع فراهم کرده است.محصولات اصلی عبارتند از دستگاه پالت چوبی ، دستگاه ناخن پالت ، دستگاه بلوک پالت ، دستگاه پالت پلاستیکی ، دستگاه درجه بندی میوه ، دستگاه حفره میوه و دستگاه سیر و سایر مجموعه های کامل ماشین آلات و تجهیزات.

تحقیق و توسعه

ThoYu دارای تیم تحقیق و توسعه حرفه ای با بیش از 20 سال تجربه در تولید پالت برای تهیه دستگاه های پالت با بهترین کیفیت و پایداری بالا است.

Zhengzhou Thoyu Import & Export Trading Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

همکاری با موسسات شناخته شده آموزش عالی و موسسات تحقیقاتی در داخل و خارج از کشور.ThoYu 7 حق ثبت اختراع ملی ، تعدادی از دستاوردهای اصلی فناوری و شاخص های فنی در سطح پیشرفته بین المللی دریافت می کند.

تیم ThoYu R&D در حال آزمایش و به روزرسانی دستگاه پالت چوب پرس است.دستگاه پالت چوبی پرس شده نسل جدید عملکرد بهتری دارد.در همان زمان ، ما همچنین مواد اولیه پالت را به خاک اره ، خاک اره بامبو ، تراش چوب ، حتی محصولات پوسته به عنوان نی پنبه ، ساقه کنف ، باگاس نیشکر ، الیاف کوکو ، پلاستیک و غیره گسترش می دهیم.ما در حال تلاش برای تهیه پالت از مواد اولیه مختلف هستیم.

در حال حاضر ، بخش خام R&D ما در حال آزمایش فرآیند مصنوعی پالت بدون چسب است.طولی نکشید که پالتهای بدون چسب که دارای محیط زیست و مصرف کمتری هستند تولید می شوند.سپس فرمول مواد اولیه پالت را بدون چسب در اختیار کلیه مشتریان قرار خواهیم داد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup