تماس با ما

تماس با شخص : Robin

شماره تلفن : +86-13733828553

WhatsApp : +8613733828553

Free call

ماشین ناخن پالت چوبی در تونس

March 31, 2021

آخرین مورد شرکت ماشین ناخن پالت چوبی در تونس

دستگاه میخ کوبی پالت چوبی در تونس به خوبی کار می کند.جزئیات زیر

مشتریان تونسی این ماشین تولید ناخن پالت چوبی و خط تولید ناخن پالت را در مارس 2020 سفارش داده اند. کل خط تولید ناخن پالت چوب شامل اره چوبی CNC ، دستگاه پایه پالت ، دستگاه میخ زدن پالت ، دستگاه مارک پالت ، دستگاه برش گوشه پالت ، دستگاه چرخش پالت ، دستگاه چرخش افقی پالت ، دستگاه انباشته پالت ، سکوی ذخیره سازی پالت و سایر تجهیزات پشتیبانی.

این اولین خط تولید ناخن پالت چوب در تونس از ThoYu است.مشتریان از تونس یک مجموعه 6 متری اره چوبی CNC ، یک مجموعه دستگاه پایه پالت ، یک مجموعه دستگاه میخ کوب پالت ، یک مجموعه دستگاه مارک پالت ، یک مجموعه دستگاه برش گوشه پالت ، یک مجموعه دستگاه برگردان پالت خریداری کردند ، یک مجموعه دستگاه چرخشی افقی پالت ، یک مجموعه دستگاه انباشته پالت ، یک مجموعه سکوی ذخیره سازی پالت و سایر تجهیزات پشتیبانی.

مزایای دستگاه ناخن پالت چوبی

  1. دستگاه ناخن پالت چوبی سروو موتور ، سیستم کنترل عددی اصلی و کاهنده سروو دقیق را تصویب می کند.سیستم کنترل یک سیستم PLC را تصویب می کند که کل مراحل تولید را تکمیل می کند.
  2. دستگاه ناخن پالت چوبی با دقت بالا و خطای کم کار می کند و می تواند به مدت 10 هزار متر بدون خطا به طور مداوم کار کند ، که این امر از قوام بالای بعد کار اطمینان می دهد.
  3. دستگاه ناخن پالت چوبی از یک صفحه فولادی کامل برای اطمینان از فشردگی و جایگزینی صفحات جوش خورده استفاده می کند.و خط تولید ناخن پالت چوبی می تواند به اثر دریافت خودکار ، که برای حمل و نقل لیفتراک مناسب است برسد.در همان زمان ، صرفه جویی در وقت ماشین میخ کوبی و عملیات انباشت.به دلیل قطعه های کاری نیازی به انباشته شدن و چرخش ندارند و مستقیماً به سکوی بالابر برمی گردند.این نه تنها شدت کار را کاهش می دهد ، بلکه باعث کاهش زمان و مکان برای دست زدن به آن می شود.
  4. دستگاه میخ کوبی پالت چوبی به راحتی کار می کند ، کنترل آن راحت است و موقعیت ناخن درست را دارد.دستگاه انباشت پالت اتوماتیک نیز موجود است و محلول یک مرحله ای میخ ، پشته و تولید پالت است.
  5. پالت نهایی خوبکیفیت پالت های چوبی نهایی بسیار خوب است.

ThoYu تولید کننده حرفه ای دستگاه میخ چوبی پالت چوبی در چین است.و مشتریان ما از ایتالیا ، فرانسه ، فنلاند ، لهستان ، روسیه ، اوکراین ، رومانی ، تونس ، برزیل ، مکزیک ، آفریقای جنوبی ، هند و غیره هستند.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفا از طریق ایمیل sales03@thoyu.com با ما تماس بگیرید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

info@thoyu.com
+8613733828553
8613733828553
thoyugroup